Vom răspunde fiecărui aplicant

Operator producție în Slovacia

până la 800 € Lozorno, Slovacia

Angajare imediată   •   Angajare pe termen lung

Companie multinationala, cu peste 33000 angajati, 127 fabrici, prezenta in 31 de tari este in cautare de operatori productie pentru centrul operational din Slovacia, in care se produc subansamble dedicate industriei automotive. Castigurile salariale pot ajunge pana la 800 € net pentru inceput iar cazarea si transportul sunt gratuite!

Responsabilități:

  • Deservirea echipamentului tehnic pe linia de producție atribuită (asamblare spoilere)
  • Responsabil pentru producția și îndeplinirea instrucțiunilor venite de la superiori
  • Efectuarea activităților de control în punctul de lucru atribuit
  • Respectarea regulilor la predarea și preluarea schimburilor

Oferim:

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
  • Cazare gratuită
  • Transport gratuit în Slovacia
  • Posibilitate de beneficiere de avans
  • Îmbrăcăminte, încălțăminte și echipamente de lucru
  • Bonusuri de performanță, prezență, calitate, ore suplimentare
  • Instruire

Cerințe:

  • Nivel minim de educație atins: școala generală
  • Disciplină la locul de muncă
  • Seriozitate

Aplică acum pentru acest loc de muncă, colegii nostri din echipa de recrutare vă vor suna în cel mai scurt timp, pentru a detalia oferta.

Evaluarea angajaților:

Recomand cu încredere aceasă agenție. Am acum un loc de muncă stabil. Agentul cu care am vorbit mi-a explicat clar tot ce am de făcut, chiar și acum pot să îi sun în cazul în care am ceva nelămuriri. Multumesc!

Ioan, Operator

.Da, sunt asigurate. Recrutorul va verifica si confirma telefonic calatoria dvs. Informatiile finale referitoare la data si locul plecarii va vor fi comunicate, cel mai tarziu in ultima zi lucratoare dinaintea plecarii, de regula vineri.

Exista 4 locatii de cazare iar capacitatea fiecarei camere este de 2-6 paturi. In anumite situatii puteti alege locul cazarii, in altele acestea vor fi stabilite in functie de capacitatea de cazare a locatiilor si disponibilitatea locurilor ramase.

Avansul se plateste dupa lucrarea primei saptamani, in zilua de luni.

Recomandam ca pentru siguranta dvs. sa plecati din Romania cu minim 50-100 Euro.

1. Faceți click pe butonul "Sunt interesat".
2. Completați formularul de înscriere.
3. Veți fi contactați de unul dinre colegii noștri.
4. Vi se va prezenta oferta de la locul de muncă și după ce acceptați vi se vor pregăti actele pentru angajare.
5. Semnarea contractului și începerea lucrului.

Vă vom găsi un loc de muncă

Trimiteți-ne numărul dvs.de telefon și vă vom contacta. Vă vom ajuta în alegerea locului de muncă potrivit și ne vom ocupa de toate formalitățile de angajare.