Vom răspunde fiecărui aplicant

Operator producție

până la 750€ Galanta, Slovacia

Angajare imediată   •   Angajare pe termen lung

Noul nostru partener, Samsung Electronics, lider global in productia de echipamente destinate uzului domestic, recruteaza pentru fabrica sa din Galanta, Slovacia, Operatori Productie. Experienta anterioara nu reprezinta un criteriu de selectie eliminatoriu, desi este apreciata. Trainingul este gratuit si va fi asigurat de catre Samsung.

Responsabilități:

  • Efectuează operații în producție conform standardelor și instrucțiunilor fabricii, pentru îndeplinirea planului de producție la calitatea dorită.
  • Manipulează materialele și produsele finite conform standardelor operaționale și instrucțiunilor în vederea asigurării fluxului operational stabilit.
  • Asambleaza manual componentele.

Cerințe:

  • Persoana energetica cu dorinta de a castiga si a se perfectiona in cadrul echipei unuia dintre cei mai mari producatori de echipamente domestice si nu numai.
  • Nivel minim de educație – studii liceale fără bacalaureat sau cu bacalaureat.
  • Experiența în producție este binevenită, dar nu reprezintă o condiție eliminatorie.

Cateva beneficii:

  • Transportul pana la destinatia producatorului, precum si cazarea, sunt gratuite.
  • Bonusuri pentru prezenta si performanta.
  • Al 13-lea (Iulie) si 14-lea salariu (Decembrie) garantate in fiecare an.
  • Bonus pentru ore suplimentare.
  • Tichete de masa.
  • Spatiu comun pentru servirea pranzului.
  • Imbracamintea si echipamentul de lucru asigurate de Samsung.
  • Bonusuri pentru schimburi de noapte si munca pe durata weekend-ului.
  • Posibilitatea de a primi avans in fiecare saptamana pentru orele lucrate

Aplică acum pentru acest loc de muncă iar colegii nostri din echipa de recrutare vă vor suna în cel mai scurt timp, pentru a detalia oferta.

Evaluarea angajaților:

Recomand cu încredere aceasă agenție. Am acum un loc de muncă stabil. Agentul cu care am vorbit mi-a explicat clar tot ce am de făcut, chiar și acum pot să îi sun în cazul în care am ceva nelămuriri. Multumesc!

Ioan, Operator Producție

Cazare asigurată:

Vizualizați fotografiile de la locul de muncă și de la cazările ce le-am pregatit pentru dvs.:

.Da, sunt asigurate. Recrutorul va verifica si confirma telefonic calatoria dvs. Informatiile finale referitoare la data si locul plecarii va vor fi comunicate, cel mai tarziu in ultima zi lucratoare dinaintea plecarii, de regula vineri.

Exista 4 locatii de cazare iar capacitatea fiecarei camere este de 2-6 paturi. In anumite situatii puteti alege locul cazarii, in altele acestea vor fi stabilite in functie de capacitatea de cazare a locatiilor si disponibilitatea locurilor ramase.

Avansul se plateste dupa lucrarea primei saptamani, in zilua de luni.

Recomandam ca pentru siguranta dvs. sa plecati din Romania cu minim 50-100 Euro.

1. Faceți click pe butonul "Sunt interesat".
2. Completați formularul de înscriere.
3. Veți fi contactați de unul dinre colegii noștri.
4. Vi se va prezenta oferta de la locul de muncă și după ce acceptați vi se vor pregăti actele pentru angajare.
5. Semnarea contractului și începerea lucrului.

Trimiteți-ne numărul dvs.de telefon și vă vom contacta. Vă vom ajuta în alegerea locului de muncă potrivit și ne vom ocupa de toate formalitățile de angajare.