Vom răspunde fiecărui aplicant

Operator producție

până la 850€ Lozorno, Slovacia

Angajare imediată   •   Angajare pe termen lung

Companie multinațională, lider mondial în producția de sisteme de combustibil din material plastic pentru industria auto isi extinde echipa de productie! Puteți obține imediat un loc de muncă interesant și stabil iar experienta anterioara nu este obligatorie. Salariul de baza depaseste media celor din Romania; suplimentar, sunt oferite beneficii și bonusuri semnificative. Lăsați-ne un numar de telefon sau o adresa de email, iar noi vă vom transmite toate informațiile necesare!

Responsabilități:

  • Producția și montarea rezervoarelor din plastic
  • Scoaterea pieselor finite din material plastic
  • Tăierea surplusului de material de pe marginea rezervorului din material plastic
  • Montarea componentelor individuale
  • Instalarea senzorilor și a pompei direct în rezervor
  • Verificarea continuă a pieselor presate și identificarea tuturor anomaliilor
  • Muncă în schimburi de 12 ore

Cerințe:

  • Persoana energetica cu aptitudini fizice si atitudine pozitivă față de munca
  • Nivel minim de educație – studii liceale fără bacalaureat, studii liceale cu bacalaureat
  • Experiența în producție este binevenită, dar nu reprezintă o condiție

Cateva beneficii:

  • 130€ bonus de prezență
  • 130€ indemnizație variabilă pentru asigurarea cazării
  • 80€ bonus de performanță
  • 33€ indemnizație de transport de la unitatea de cazare la locul de muncă
  • 30€ – avans săptămânal
  • Spor pentru munca în schimbul III, în weekend, sărbători și ore suplimentare
  • Tichete de masă în valoare de 3,40 €
  • Spatiu comun pentru servirea prazului
  • Angajare imediată cu instruire gratuită
  • Activitate în 4 schimburi – prima zi – schimbul I, prima zi – schimbul III, 2 zile libere.
  • Ore suplimentare pe parcursul a două zile libere – sursă de majorare a salariului
  • Îmbrăcăminte și echipamente de lucru

Aplică acum pentru acest loc de muncă, colegii nostri din echipa de recrutare vă vor suna în cel mai scurt timp, pentru a detalia oferta.

Evaluarea angajaților:

Recomand cu încredere aceasă agenție. Am acum un loc de muncă stabil. Agentul cu care am vorbit mi-a explicat clar tot ce am de făcut, chiar și acum pot să îi sun în cazul în care am ceva nelămuriri. Multumesc!

Ioan, Operator

.Da, sunt asigurate. Recrutorul va verifica si confirma telefonic calatoria dvs. Informatiile finale referitoare la data si locul plecarii va vor fi comunicate, cel mai tarziu in ultima zi lucratoare dinaintea plecarii, de regula vineri.

Exista 4 locatii de cazare iar capacitatea fiecarei camere este de 2-6 paturi. In anumite situatii puteti alege locul cazarii, in altele acestea vor fi stabilite in functie de capacitatea de cazare a locatiilor si disponibilitatea locurilor ramase.

Avansul se plateste dupa lucrarea primei saptamani, in zilua de luni.

Recomandam ca pentru siguranta dvs. sa plecati din Romania cu minim 50-100 Euro.

1. Faceți click pe butonul "Sunt interesat".
2. Completați formularul de înscriere.
3. Veți fi contactați de unul dinre colegii noștri.
4. Vi se va prezenta oferta de la locul de muncă și după ce acceptați vi se vor pregăti actele pentru angajare.
5. Semnarea contractului și începerea lucrului.

Trimiteți-ne numărul dvs.de telefon și vă vom contacta. Vă vom ajuta în alegerea locului de muncă potrivit și ne vom ocupa de toate formalitățile de angajare.