Vom răspunde fiecărui aplicant

Operator în Tachov

până la 800 € Tachov, Cehia

Angajare imediată   •   Angajare pe termen lung

Clientul nostru, lider actual in productia de scaune si componente auto, prezent in peste 230 locatii pe toate continentele cauta pentru linia de productie din Cehia, Operatori Asamblare Scaune. Experienta nu este obligatorie, fiecarui angajat fiindu-i garantata perioada de training inaintea intrarii in productie. Pentru mai multe detalii, vezi informatiile de mai jos.

Responsabilități:

  • montarea scaunelor auto și alte munci conexe pe linia de productie în functie de necesitati si conform instructiunilor de lucru
  • efectuarea inspecției vizuale a calitatii scaunelor finalizate de pe linia de producție conform normelor de control
  • informarea superiorului cu privire la defectiunile principale
  • controlul calitatii materialului pentru montarea scaunelor
  • responsabil pentru calitatea muncii efectuate

Oferim:

  • un loc de muncă curat, modern într-un mediu uscat și fără praf
  • cazare gratuită într-o unitate modernă și curată
  • transport gratuit din unitatea de cazare la locul de muncă
  • bonus pentru prezența lunară
  • bonus de performanță
  • spor pentru ore suplimentare
  • posibilitate de beneficiere de avans
  • o masă/zi este asigurată la cantina fabricii
  • 25 zile de concediu

Daca te-am convins, asteptam candidatura ta! Aplică acum si un agent de recrutare te va suna în cel mai scurt timp pentru a-ti detalia oferta.

Evaluarea angajaților:

Recomand cu încredere aceasă agenție. Am acum un loc de muncă stabil. Agentul cu care am vorbit mi-a explicat clar tot ce am de făcut, chiar și acum pot să îi sun în cazul în care am ceva nelămuriri. Multumesc!

Ioan, Operator

.Da, sunt asigurate. Recrutorul va verifica si confirma telefonic calatoria dvs. Informatiile finale referitoare la data si locul plecarii va vor fi comunicate, cel mai tarziu in ultima zi lucratoare dinaintea plecarii, de regula vineri.

Exista 4 locatii de cazare iar capacitatea fiecarei camere este de 2-6 paturi. In anumite situatii puteti alege locul cazarii, in altele acestea vor fi stabilite in functie de capacitatea de cazare a locatiilor si disponibilitatea locurilor ramase.

Avansul se plateste dupa lucrarea primei saptamani, in zilua de luni.

Recomandam ca pentru siguranta dvs. sa plecati din Romania cu minim 50-100 Euro.

1. Faceți click pe butonul "Sunt interesat".
2. Completați formularul de înscriere.
3. Veți fi contactați de unul dinre colegii noștri.
4. Vi se va prezenta oferta de la locul de muncă și după ce acceptați vi se vor pregăti actele pentru angajare.
5. Semnarea contractului și începerea lucrului.

Vă vom găsi un loc de muncă

Trimiteți-ne numărul dvs.de telefon și vă vom contacta. Vă vom ajuta în alegerea locului de muncă potrivit și ne vom ocupa de toate formalitățile de angajare.