Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Coordonator transport

job position image
Data de început: Imediată
Tipul de angajare: Contract de muncă
Salariu: Salariu atractiv
Localitate: Oradea,
contact-person

Contactați-ne

Anca Bacter

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: +40 799 941 639

Sunt interesat

Loc de muncă bun în Oradea! Aplică acum pentru poziția de coordonator transport/dispecer și vei beneficia de un pachet salarial atractiv și un loc de muncă stabil!

Responsabilități:

  • Coordonarea transporturilor de marfă
  • Lărgirea portofoliului de clienți

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri
  • Bonuri de masă

Candidatul ideal:

  • Această poziție este potrivită pentru o persoană comunicativă
  • Cunoaște limba engleză la nivel mediu
  • Vrea să câștige experiență într-o companie de transport internațional
  • Experiența anterioara și cunoașterea limbii germane la nivel mediu reprezintă un avantaj, dar nu sunt obligatorii

Sună la +40 799 941 639 ca să aplici pentru această poziție!

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Angajator bun Angajator
    bun
  • Dezvoltare profesionalăDezvoltare
    profesională

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.