Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Tehnician test Linux

job position image
Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Contract de muncă
Salariu: până la 900€
Localitate: Kutná Hora, Cehia
contact-person

Contactați-ne

Sediu Express People România

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: 0721 206 416

Sunt interesat

Ți-ar plăcea să lucrezi în domeniul IT? Ți-ar plăcea să testezi servere? Vorbești limba engleză? Avem o ofertă de nerefuzat pentru tine, în industria electrotehnică. Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 900€. Nu se cere experință în domeniu!

Cerințe

  • Diplomă de absolvire a unui liceu sau a unei facultăți în domeniu
  • Cunoașterea Limbii engleze – la nivel avansat
  • Nu se cere experință în domeniu!
  • Cunoștințe de bază Linux

Atribuții

  • Diagnosticarea și corectarea defectelor apărute la produse
  • Testarea produselor noi și crearea de teste

Beneficii

  • Salariu până la 900€
  • Cazare și transport gratuite
  • Bonusuri de performanță
  • Asistența unui coordonator pe toată perioada angajării
  • Mediu de lucru modern și curat

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Transport gratuitTransport
    gratuit
  • Cazare gratuităCazare
    gratuită
  • Angajator bun Angajator
    bun

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.