Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

0

Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Contract de colaborare
Salariu: 1350 - 1450 € net / lună
Localitate: ,
contact-person

Contactați-ne

Anca Bacter

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: +40 799 941 639

Sunt interesat

Responsabilități:

  • transportul produselor alimentare proaspete pe TIR cu temperatură controlată (frig) în țările Benelux, Germania, UK, Scandinavia și Italia
  • descărcarea și încărcarea mărfii la adresa clienților
  • efectuarea de mici reparații la TIR
  • alimentarea TIR-ului cu combustibil
  • curățarea și întreținerea interiorului TIR-ului
  • ținerea legăturii cu clienții companiei
  • urmărirea menținerii în permanență a temperaturii conform fișei de instrucțiuni
  • ținerea legăturii cu dispeceratul
  • respectarea legislației rutiere
  • livrarea în condiții optime a produselor
  • reprezentarea companiei în relația cu clienții

Cerinte:

  • minim 2 ani experiență pe o poziție similară (preferabil pe TIR cu temperatură controlată)
  • Engleză sau Germană – scris și vorbit – nivel mediu
  • permis de conducere cat. C și E
  • cunoștințe tehnice ale motoarelor de răcire specifice TIR-urilor cu temperatură controlată și a bord-computerului
  • aspect îngrijit
  • promptitudine
  • seriozitate
  • studii medii

Avantajele noastre

  • Benefits

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.