Vom răspunde fiecărui aplicant

Operator producție în Slovacia

până la 800 EURO Nové Mesto nad Váhom, Slovacia

Angajare imediată   •   Angajare pe termen lung

Ai găsit locul de muncă stabil pe care-l căutai! Acum te poți angaja în domeniul Automotive, în Slovacia. Vei lucra într-o hală modernă, iar nivelul de dificultate al muncii este scăzut.

Responsabilități:

  • asamblare piese auto
  • informarea superiorului cu privire la defecțiunile principale
  • controlul calității materialului
  • responsabil pentru calitatea muncii efectuat

Oferim:

  • un loc de muncă curat, modern într-un mediu uscat și fără praf
  • cazare gratuită într-o unitate modernă și curată
  • transport gratuit din unitatea de cazare la locul de muncă
  • instruire gratuită
  • bonus pentru prezența lunară
  • bonus de performanță
  • spor pentru ore suplimentare
  • bonuri de masă
  • posibilitate de beneficiere de avans
  • al 13-lea și al 14-lea salariu
  • evenimente sportive

Cerințe:

  • Experiența anterioară contituie un avantaj
  • Seriozitate
  • Disciplină la locul de muncă

Aplică acum ca să obții acest loc de muncă, iar un agent de recrutare vă va suna în cel mai scurt timp posibil, pentru a vă prezenta oferta detaliată.

Evaluarea angajaților:

Am găsit un anunț pe Facebook despre locuri de muncă și am decis să trimit numărul de telefon. Am avut plăcerea sa vorbesc cu o persoană din companie care mi-a oferit toate detaliile necesare. Acum lucrez într-o fabrică mare în Slovacia. Recomand cu încredere această agenție.

Elena, Operator

1. Faceți click pe butonul "Sunt interesat".
2. Completați formularul de înscriere.
3. Veți fi contactați de unul dinre colegii noștri.
4. Vi se va prezenta oferta de la locul de muncă și după ce acceptați vi se vor pregăti actele pentru angajare.
5. Semnarea contractului și începerea lucrului.

Vă vom găsi un loc de muncă

Trimiteți-ne numărul dvs.de telefon și vă vom contacta. Vă vom ajuta în alegerea locului de muncă potrivit și ne vom ocupa de toate formalitățile de angajare.