Cele mai recente poziții: Operator Producție, SlovaciaAngajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!Pentru clientul nostru, firmă de producție din industria automotive, cu sediul in Tachov, Cehia, căutăm Operatori pentru linia de producție.Earn in electrotechnical industry in Czech up to 3100 RON! If you speak english, contact us ASAP: info@express-people.com, no other requirements, no fees

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Operator producție

job position image
Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Contract de muncă
Salariu: până la 600 Euro
Localitate: Diferite locatii, Slovacia
contact-person

Contactați-ne

Sediu Express People România

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: 0721 206 416

Sunt interesat

Ai găsit locul de muncă pe care-l căutai! Acum te poți angaja în domeniul electric, în Slovacia, chiar dacă nu ai experiență anterioară. Se asigură cazarea și transportul gratuite!

Responsabilități:

  • Asamblare cablaje auto
  •  Deservirea echipamentului tehnic pe linia de producție atribuită
  •  Responsabilitate pentru producția și îndeplinirea instrucțiunilor venite de la superiori
  •  Respectarea regulilor la predarea și preluarea schimburilor

Oferim:

  • Cazare gratuită
  • Transport gratuit
  • Instruire completă
  •  Bonusuri de performanță, ore suplimentare
  • Masă în cadrul cantinei la preț redus

Cerințe:

  • Vedere bună
  • Dexteritate manuală
  • Seriozitate
  • Nivel minim de educație atins: școala generală
  • Disciplină la locul de muncă

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Transport gratuitTransport
    gratuit
  • Cazare gratuităCazare
    gratuită
  • Instruire gratuităInstruire
    gratuită
  • Angajator bun Angajator
    bun
  • Dezvoltare profesionalăDezvoltare
    profesională

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.