Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Operator mecanic

job position image
Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Contract de muncă
Salariu: 700 € net
Localitate: Mnichovo Hradište, Cehia
contact-person

Contactați-ne

Anca Bacter

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: +40 799 941 639

Sunt interesat

Câștigă prestând o muncă ușoară pentru un brand renumit și puternic pe piață – KOFOLA. Alătură-te familiei Kofola, care are în prezent peste 1900 de membri și participă la producția de băuturi nealcoolice, procesate cu atenție și dragoste. Vino să răcorim lumea împreună!

Responsabilități:

  • Deservirea echipamentului tehnic și tehnologic pe linia de producție atribuită
  • Responsabilitate pentru producția și îndeplinirea instrucțiunilor venite de la superiori
  • Controlul setării liniei conform procedurilor tehnologice
  • Responsabilitate pentru întreținerea autonomă
  • Asigurarea evidenței pierderilor și evaluarea diferențelor de materiale
  • Efectuarea activităților de control în punctul de lucru atribuit
  • Respectarea regulilor la predarea și preluarea schimburilor, la controlul mașinii și al punctului de lucru
  • Prezentarea propunerilor de îmbunătățire a întreținerii preventive a mașinilor și echipamentelor

Oferim:

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
  • Spor pentru munca în schimbul III, în weekend, sărbători și ore suplimentare
  • Cazare gratuită la 1 km de locul de muncă
  • Transport gratuit în Cehia
  • Contribuție de 55% pentru masa servită la locul de muncă
  • Posibilitate de beneficiere de avans
  • Îmbrăcăminte, încălțăminte și echipamente de lucru

Candidatul ideal:

  • Nivel minim de educație atins:
  • Școală elementară
  • Sau școală profesională în domeniile tehnice
  • Experiența anterioară în domeniu, obligatorie (minim 2 ani)

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Transport gratuitTransport
    gratuit
  • Cazare gratuităCazare
    gratuită
  • Instruire gratuităInstruire
    gratuită
  • Angajator bun Angajator
    bun
  • Dezvoltare profesionalăDezvoltare
    profesională

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.