Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Operator în producție

job position image
Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Full-time
Salariu: până la 2700 ron
Localitate: Ostrov u Stříbra, Cehia
contact-person

Contactați-ne

Sediu Express People România

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: 0721 206 416

Sunt interesat

Dă start carierei tale în industria Automotive! Avem acum oferta deschisă pentru o poziție facilă și stabilă, cea de operator în producție, într-o companie care aparține de o marcă celebră din domeniul Automotive. Vei primi un salariu de 2700 ron, o masă asigurată gratuit și bonus pentru transport. Te poți angaja chiar și fără experiență în domeniu!

Atribuțiile tale vor fi

  • Asamblarea scaunelor pentru mașini
  • Vei lua parte la procesul modern de producție în Automotive

Oferim

  • Salariu până la 2700 ron
  • Loc de muncă stabil chiar și fără experiență în domeniu
  • Cazare gratuită
  • Transport gratuit sau bonus
  • O masă la cantina fabricii
  • Mediu de muncă modern și curat
  • Oportunitatea de a suplimenta venitul datorită bonusurilor

Cerințe

  • Nu se cere nici o calificare
  • Experiența în domeniu nu este obligatorie, poți începe imediat!

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Transport gratuitTransport
    gratuit
  • Cazare gratuităCazare
    gratuită
  • Instruire gratuităInstruire
    gratuită

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.