Cele mai recente poziții: Operator în Producție vorbitor de limba Slovacă/Cehă. Operator Producție, SlovaciaLucrați pentru liderul la CehiaAngajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Câștigă într-o companie de top din domeniul AUTOMOTIVE până la 3600 ron!Ești în căutarea unui loc de muncă? Ești un bun organizator? Lider in CehiaCăutăm candidați competenți și calificați pentru postul de Coordonator Materii PrimeCâștigă în industria electrotehnică, în Cehia!Pentru clientul nostru, firmă de producție din industria automotive, cu sediul in Tachov, Cehia, căutăm Operatori pentru linia de producție.Atenție! Angajează-te până la sfârșitul lunii August și primești bonus 600 ron!Locuri noi de muncă în Cehia: câștigă chiar și fără experiență în domeniu. Acum avem o ofertă nouă, în Slovacia! Fabrică este localizata în apropierea orașului Trnava și se ocupă cu montarea scaunelor pentru autoturisme.Earn in electrotechnical industry in Czech up to 3100 RON! If you speak english, contact us ASAP: info@express-people.com, no other requirements, no feesObține un loc de muncă în Slovacia - câștigă până la 3200ron!Obține un loc de muncă ca și lider de linie, în Slovacia!

+40745056615 Sau contactează-ne azi

Operator Depozit

Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Pe peroada determinata
Salariu: în funcție de experiență
Localitate: ,
contact-person

Contactați-ne

Alexandra Bănuț
Express People
Zaharia Boiu 20, 550 006 Sibiu
Tel: 0745 591 621

Sunt interesat

Candidații ideali sunt cei dornici să lucreze în străinătate, cu inițiativă și o condiție fizică bună. Munca se desfășoară în depozite, unde angajații parcurg trasee predefinite pentru a pregăti produsele comandate de clienți. În procesarea comenzilor se utilizează un dispozitiv mobil, cu care sunt scanate produsele. Se lucrează în zone mixte cu temperatură normală, respectiv zone climatizate în care angajatorul asigură echipament de protecție (haine și mănuși).

Conditii salariale:

  • Condițiile salariale diferă în funcție de depozitele din localitățile de mai jos

Responsabilități:

  • Colectarea de comenzi (plasate online)
  • Pregătirea comenzilor pentru expediere
  • Despachetarea produselor de materialele de ambalare
  • Sortarea produselor
  • Colectarea comenzilor cu o comandă electronică
  • Colectarea comenzii cu un camion order-pick și folosind sistemul de voce electronic

Cerințe:

  • Fără antecedente penale
  • Condiție fizică bună
  • Experiență pe o poziție similară – avantaj
  • Permis categoria B – avantaj
  • Engleza – nivel conversational
  • Studii medii/școala profesională
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail

Avantajele noastre

  • Benefits

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.