Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Lider de linie

job position image
Data de început: Imediat
Tipul de angajare: Contract de muncă
Salariu: Salariu atractiv
Localitate: Trnava, Slovacia
contact-person

Contactați-ne

Sediu Express People România

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: 0721 206 416

Sunt interesat

Ai experiență în producție? Obține un loc de muncă ca și lider de linie, în Trnava (Slovacia)! Oferim cazare și transport gratuite, oportunitatea de a câștiga mai mult datorită bonusurilor și sporurilor salariale, plus multe alte beneficii.

Atribuțiile tale vor fi

  • Supervizarea unei linii de producție
  • Ducerea la îndeplinire a planului de producție
  • Asigurarea disciplinei în timpul orelor de lucru
  • Întocmirea și livrarea documentației de producție

Candidatul ideal

  • Minim diplomă de liceu
  • Stare de sănătate bună
  • Experiența în domeniul electronic reprezintă avantaj

Oferim

  • Loc de muncă stabil pe bază de contract
  • Sporuri de noapte și în weekend-uri
  • Transport gratuit
  • Cazare gratuită
  • Instruire gratuită

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Cazare gratuităCazare
    gratuită
  • Angajator bun Angajator
    bun

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.