Cele mai recente poziții: Angajează-te acum în domeniul unde se câștigă cele mai atractive salarii.Angajează-te ca tehnician și vei avea un salariu până la 4000RON!Câștigă în industria electrotehnică, în Cehia!

+40721206416 Sau contactează-ne azi

Inginer fabricatie

job position image
Data de început: Imediată
Tipul de angajare: Contract de muncă
Salariu: Salariu atractiv
Localitate: Nitra, Slovacia
contact-person

Contactați-ne

Sediu Express People România

Str. Piața 1 Decembrie 11, 410 041 Oradea
Tel: 0721 206 416

Sunt interesat

Căutăm candidați calificați tehnic și de încredere, pentru postul de inginer în producție, pentru o companie multinațională din domeniul Electronic, cunoscută la nivel mondial. Fabrica este localizată în Nitra.

Descrierea postului, autoritate și responsabilități:

  • Dezvoltarea dispozitivelor de testare hard și soft
  • Implementarea sistemelor în procesul de producție
  • Analiza și soluționarea problemelor de fabricație
  • Participarea la activități care duc la o eficiență și calitate crescute, reducerea costurilor
  • ntreținerea sistemelor și dispozitivelor
  • Dezvoltarea standardelor de operare
  • Crearea și arhivarea documentelor tehnice

Cerințele noastre:

  • Studii universitarea absolvite – inginerie electrică, automatizarea producției
  • Abilități de limba engleză – utilizator activ
  • Abilități de programare – C, C#
  • Utilizator de instrumente naționale TestStand, preferabil LabWindows
  • Experiență la dezvoltarea echipamentelor
  • Programarea microcontrolerelor in limbajul C și montor
  • Cunoștințe de dezvoltare a sistemelor pentru proiectarea circuitelor imprimate
  • Independență, responsabilitate, consistență

Vă oferim:

  • Începere imediată
  • Bonusuri pentru schimburile de dupa-amiază și de noapte, din timpul vacanțelor și de la sfârșit de săptămână
  • Contribuție financiară la cazare și transport
  • Al treisprezecelea salariu
  • Bonuri de masă – 3,15 EURO
  • Asistență medicală gratuită
  • Asigurare de viață și împotriva accidentelor
  • Experiență profesională într-o companie respectată global
  • Reduceri la achiziționarea produselor și serviciilor
  • Gamă variată de avantaje în domeniul artelor și al culturii
  • Sesiuni regulate de teambuilding

Avantajele noastre

  • Benefits
  • Salariu stabilSalariu
    stabil
  • Începe azi Începe
    azi
  • Loc de muncă stabil Loc
    de
    muncă
    stabil
  • Angajator bun Angajator
    bun

Scrieți-ne despre dvs

Sunteți interesat de un loc de muncă? Vă vom contacta
Lăsați-ne nr. dvs. de telefon, iar noi vă vom contacta.